Związek zawodowy Efling poszukuje dwóch pracowników: managera projektów edukacyjnych, a także przedstawiciela członków związku do pracy przy organizacji.

Czy chcesz pracować w energicznym zespole Eflingu i pomagać w zwiększaniu praw pracowniczych 30.000 członków naszego związku zawodowego?

Dział organizacji i rozwoju poszukuje dwóch pracowników managera projektów edukacyjnych, a także przedstawiciela członków związku. Oferta ta stanowi świetną okazję dla ambitnych osób, które chcą wziąć udział w budowie i rozwoju skutecznej i dynamicznej walki ruchu pracowniczego. Do aplikacji zachęca się osoby o różnorodnym doświadczeniu życiowym, zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Manager projektów edukacyjnych

Główne zadania:

  • Rozwój, organizacja i nadzór nad kursami Eflingu
  • Zarządzanie kursami dla reprezentantów związku zawodowego
  • Promowanie kursów edukacyjnych, prezentacji i nauczania
  • Organizacja wydarzeń edukacyjnych
  • Współpraca przy projektach działu organizacji i rozwoju, a także projektów innych działów Eflingu

Wymagania:

  • Wykształcenie i/lub doświadczenie w zakresie edukacji
  • Doświadczenie w rozpowszechnianiu informacji i tworzeniu materiałów prezentacyjnych po islandzku i angielsku preferowane
  • Wiedza w zakresie ruchu pracowniczego i negocjacji zbiorowych będzie zaletą
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Elastyczność, ambicja i dyscyplina w pracy

Pracownik do działu organizacji

  • Budowa systemu reprezentantów związku
  • Spotkania w miejscach pracy i wzmocnienie pozycji członków związku
  • Udział w organizacji wydarzeń, publikacji i rozpowszechnianiu informacji do członków związku
  • Współpraca w projektach działu organizacji i rozwoju, a także przy innych projektach Eflingu

Wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie, które może być pomocne na tym stanowisku
  • Inicjatywa, dyscyplina i ambicja w pracy
  • Dobra znajomość angielskiego, inne języki będą zaletą

W celu uzyskania więcej informacji, prosimy o kontakt z Geirlaug Jóhannsdóttir mailowo na: geirlaug@hagvangur.is

Aplikacje powinny być składane(w języku islandzkim, lub angielskim) z załączonym CV i listem motywacyjnym na stronie Hagvangur.

Aplikuj na pracownika do działu organizacji tutaj

Aplikuj na managera projektów edukacyjnych tutaj

Aplikacje można składać do 4 listopada 2019 roku.

Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
Barátta fyrir betra lífi.
Vertu áskrifandi að fréttaskeyti Eflingar. Fáðu ferskar fréttir af baráttunni og réttindum þínum í tölvupósti.
ErrorHere